صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
مهندسی نرم افزار و IT
فرزانه یوسف زاده سه شنبه پنجم دی ۱۳۹۱
روش ساخت نرم  افزار عبارتند از:

- نداشت نگرانی در مدیریت کار

2- دقت و سرعت بالاسفارش نرم افزار

3- امنیت در ثبت اطلاعات

4 - مدیریت کلیه کار های شما توسط نرم افزار

و.....

شما میتوانید با داشتن اطلاعات از کار خود به ما بگوید چه برنامه ای می خواهید و قرار است کجای کار شما توسط نرم افزار مدیریت شود در این حالت شما سناریوی از کار خود تهیه کرده اید شما میتوانید این سناریو را برای ما ارسال کنید و از ما مشاوره هم بگیرید که نرم افزار شما بهتر است چطور طراحی و ساخته شود.

این ها موارد کلی داشتن یک نرم افزار اختصاصی می باشد در صورت تمایل برای سفارش ساخت نرم افزار مستندات خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایید.

زبان های برنامه نویسی

ساخت نرم افزار به چند زبان نوشته می شود در صورت لزوم شما میتوانید زبان نرم افزار خود را انتخاب کنید برای مثال زبان های برنامه نویسی مثل (C# , VB6 , Delphi , VB.net) ولی لازم به ذکر است نکته ای را بگنجانیم که ساخت نرم افزار با تمام این زبان ها برای ساخت بعضی از پروژه ها یکسان است زیرا بعضی پروژه ها محدوده کاری آنها بسیار گسترده نیست و دلیل دیگه آن این است که شما دقیقا همان بازدهی و کارای که میخواهید میتوانید از زبان های ویژوالی مختلف دریافت کنید دقت فرمایید که تاکیید من روی زبان های ویژوالی است نه زبان های تحت کنسول فقط اینجا برای برنامه نویس سختر یا اسانتر است که با چه زبانی نرم افزار را تولید کند.

تولید نرم افزار با زبان های C++ , Pascal دیگر انجام نمیشود و بیشتر برای پروژه های دانشجوی البته بیشتر زبان C++ را استفاده می کنند زیرا این دو زبان تحت کنسول می باشد و در کل بگویم تحت محیط DOS هستند که جذابیت و راحتی برای کاربران ندارد.

زمان ساخت نرم افزار

مدت زمانی که برای هر پروژه متوسط میتواند زمان ببرد به مدت 2 ماه می باشد البته باید تاکیید کنم اگر پروژه در موضوعات متوسط باشد 2 ماه زمان لازم دارد که به سه بخش تقسیم می شود.

سناریو ساخت نرم افزار

به بخش تحلیلی نرم افزار گفته می شود که تمام امکانات و انتظارات که ما از این سیستم نرم افزار خود داریم در این قسمت مورد بررسی قرار میگیرد و کلیه نیاز ها در یک جا گفته می شود بهتر است که برای ساخت یک نرم افزار خوب دقت کنیم و نیاز های خود را کاملا بشناسیم یا در صورت ندانست نیاز خود با مشاوره از ما کمک بگیرید زیرا اگر در طول انجام پروژه تغییری در پروژه ایجاد شود امکان دارد زمان و منابع را به هدر بدهد و لازمه زمان زیادی برای تغییرات نرم افزار باشد.

کد نویسی و طراحی

این بخش توسط ما انجام می شود که براساس نیاز های گفته شده و یا همان سناریو تهیه شده کد های نرم افزار را بعد از اینکه نرم افزار را تحلیل نموده ایم شروع به نوشتن میکنیم.

زمان ازمایش

در این بخش نرم افزار به صورت ازمایشی در اختیار کاربر قرار گرفته می شود تا نیاز های بعدی ان مشخص شود امکان دارد این نیاز ها فقط شخصی سازی باشد یعنی کاربر از نظر کار کردن با نرم افزار تغییراتی لازم داشته باشد و محیط ان.

در این بخش شما داده های نمونه ای وارد نرم افزار خود میکنید و از انها گزارشهای مختلف و دلخواه خود را میگیرد در صورت نبود خطا ادامه تست را توسط شرکت به طور قدرت مند تر انجام میدهیم و بعد از اطمینان نبود نقص شما میتوانید از نرم افزار استفاده نمایید.

اسلایدر

دانلود فیلم